Події

Як все сталось

Гурт, дякую!

Завдяки ресурсному центру Гурт я познайомилась з Будинком Вільних Людей (далі БВЛ).

В лютому моя невигадлива анкета долетіла до БВЛ, на яку я одразу отримала відповідь-запрошення до волонтерського курсу фотографії дя дітей. Чесно скажу, що я очікувала на 5-7 заявок бажаючик, але аж ніяк не 2 групи по 10-12 дітей в кожній, які я зараз маю щастя вести.

Тепер щонеділі ми раді бачити одне одного і плідно працювати. Власне, ось ця плідна праця — перша умова, на яку підписується дитина, коли приходить на курс. В носі длубати Байдикувати на занятті санкціонується шляхетним бонусом — окремим, особливим завданням, що дитина виконує на наступну неділю. Важливо наголосити, що це не покарання! Здобуток від невиконання загального попереднього ДЗ або особливої неробочої поведінки в аудиторії, на рівень вищий за поточний план програми. Тобто, навіть недолік може мати наслідок доброго надбання. Я вірю в це.

Я знайома з геніями

Можу похизуватись, і часто тепер це рюблю, що я познайомилась з надзвичайно здібними, талановитими особами, неповнолітніми та юними, в свою чергу, і це міцно затиснуло мій корсет і змусило тримати рівно спину. Як викладача курсу мене це неабияк тримає в тонусі. За що, всім моїм слухачам я вдячна.

26 лютого

Цього дня відбулась перша наша застріч, на якій я наважилась трошки помучити дітей, не виправдавши очікувань, що діти мали. «А фоткать шо, не будем???» — питали в мене вони.

Покажу наглядно. Що вони, на вашу думку роблять? І чому одна дівчина закутана в шарф?

До цього моменту ми з картону робили макет фотоапарата, аби зрозуміти як працюють оптичні закони. Цікавим для мене виявилось те, що не всі одразу наважились сказати, що зображення, яке вони бачать перевернуте. І тільки дві дівчинки пошепки мені, невпевненно так, сказали… їм здається там щось не так: все догори дригом. Але потім ми розібрались з цією дивиною і легше всім на душі стало.

Як зробити таку камеру Обскура написали діти в своїх ДЗ, прошу переглянути. Всі наголосили на кукурудзяній олії. Тобто, жодна інша не підходить 🙂

Ця наша зустріч зіграла таким собі фільтром. Найвмотивованіших я побачила наступної неделі, про яку напишу в наступному пості.

Закінчу цитатою одного мого слухача, яка лишилась в моїй голові досі і, напевно, ще довго житиме в ній, поки не знайде спокою між весняними вітрами.

Хорошо, кто создал фотоаппарат мы выяснили. Но кто же создал человека?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *