Події

Як дощ фотографії наші прикрашав чи псував

Вдячність

Я дуже вдячна усім батькам, які одягли капустою своїх чад і відправили їх у пасмурну погоду вивчати природу вуличної фотографії. Я вдячна всім чадам, кому довелось вмовляти та переконувати батьків йти вчити фотонауку, і за те, що, якщо не хотіли, то зробили зусилля над небажанням і, врешті, були присутніми.

Закликаю не впадати у відчай всіх відсутніх, повірте, нам до снаги надолужити=)

Робота над помилками

Серед робіт моїх слухачів є наочні приклади як варто і як не варто знімати, якщо ми прагнемо отримати добрі світлини.

По-перше, загальна для всіх помилка: поспіх. Майже кожним було зроблено забагато необдуманих клацань.

Але, тим не менш, кожному є чим похизуватись.

Про ракурси покажу на знімках Аркадія.

A 1601A 1602A 1603

Завдання було складним. Зняти цікаво пам’ятник. Скука. Але можна зробити це ще й як весело. Перший кадр Аркадій зробив таким, яким його робить кожен пересічний. Об’єкт в центрі, прямий ракурс. Другий кадр, погодьтесь, цікавіший. Об’єкт впізнаваний і виглядає естетично приємно. Третій кадр — авангард) Без підказок, на завдання «сфотографуй небанально Мудрого» автор знайшов інший підхід) Фото вийшло магатозначним і над ним можна думати-вигадувати…є простір для цього.

До речі, Ксюша також проявила вигадливість щодо пам’ятників)

IMG_3748

Для Соні було відведено спец завдання: зробити портрен невідомої людина на вулиці. Було зроблено багато вдалих і не дуже спроб, але я хочу показати найкращий знімок, який охопив все, про що ми на заняттях говорили. Я радію цьому знімку безмежно!

IMG_3815

Мар’яна виявила неабияку спостережливість і як нагороду отримала дуже жвавий, щирий знімок. Вона зловила добрі емоції, які живуть лише коли людина не грає на камеру. Дякую за цю фотографію!

DSC09636

Успіх доброго кадра залежить від багатьох чинників, серед яких спритність. На прикладі фото Дані я хочу продемонструвати, як важливо вчасно натиснути на спускову кнопку камери.

DSC_0347

А цих дядь в іграшкових костюмах фотографували всі учасники, але саме фото Іллі зупинило мій погляд. Скажу чому. Ілля чекав коли дяді зроблять якусь дію, а не просто стоятимуть. Цікавіше коли в кадрі щось відбувається. Ось на цьому фото відбувається розмова двох великих іграшок під собором)

11

На жаль не всі мені надіслали свої роботи. Але я не втрачаю сподівань і чекаю.

Тому, підбиваючи підсумки, закликаю всіх батьків, при красивій погоді гуляти містом з дітьми і не кваплячись роздивлятись, бо хто знає за яким кутом вас зустріне ваш красивий, змістовний кадр!

Далі буде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *