Події

Пізнай мене через портрет

Від практики до теорії

Ми звикли до правила, що спочатку ми пізнаємо щось на словах, а потім, якщо дійде діло, знайомимось з цим на практиці. Цього заняття ми пішли зворотнім шляхом, і ось чому я вважаю це правильним.

  1. Все що стосується мистецтва дає великий полігон для власного слова. Тобто канони діють не так строго, хоч і залишаються поважними, але це не забороняє перший дотик починати не зі слів а зі справ.
  2. Так виглядає зрозумілішою теорія після практики. Слухачі вже добре розуміють про що мова.
  3. Це добрий запобіжник від копіювання прикладів. Коли слухач спочатку зробив і зрадів після, побачивши, що це схоже на зразок — краще, ніж коли він одразу, знаючи зразок, його повторив і не дав собі шанс зробити помилку.

 

Головне справжність

Ми вчимося спілкуватися з оточуючими різними способами. Я на фотошколі пропоную пізнавати ближнього за допомогою процесу портретної зйомки. Лише добре побудувавши контакт можна здобути добрий фотопортрет!

DSC09675

005

Ми також вивчали такі собі маніпулятивні прийоми, аби викликати у героя портрета необхідну емоцію.


Велику роль в мистецтві фотографії відіграє уява. Я абсолютно впевнена, що вона є у всіх, питання лише і сприянні її розвитку. Так от, в фотографії, особливо портретній, уява необхідне не лише фотографу, а й герою зйомки. Ось, наприклад, Аркадій попросив Ваню уявити, що закривають Макдональдз))

029


Дуже шкода, що не всі роботи, зроблені за занятті, виклала в блог. Це пов*язано з несвоєчасним надсилання робіт мені на пошту. Дорогі батьки, не зволікайте!=)

Всім добра!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *